SIK SORULAN SORULAR

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi hamilelik sürecinde tüketilmeye uygun mudur?

Ürünümüz %98,84 doğal kaynaklı içeriklerden formüle edilmiştir. Ancak, hamilelik hassas ve önemli bir süreç olduğu için doktorunuza danışmadan kullanmamanızı tavsiye ederiz.

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi her yaş için uygun mudur?

Ürünlerimiz her cilt tipine ve yaşa uygun olarak geliştirilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.  

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi nasıl kullanılır?

Cildinizi gülsha Tam Gül Suyu ile tonikledikten sonra sabah ve akşam tüm yüzünüze ve boynunuza 2 pompa Gül Özlü Gençlik Kremi uygulayabilirsiniz.

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi hakkında bilgi alabilir miyim?

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi cildinizin mükemmeliği için bütünsel bir çözüm sunuyor. Kuvvetli anti-aging özelliği ile bilinen yoğun orandaki esansiyel gül yağı ve gülsha Tam Gül Suyu içeriği ile güçlendirilmiş yeni kremimiz; cildinize ışıltı verir, onu yatıştırır ve pürüzsüzleştirir. İçeriğindeki nemlendirici aktif hyalüronik asit sayesinde cildiniz tazelenir ve esneklik kazanır. Kolay emilen hafif formülü ile cildinizdeki lekelerin görünümü azalır ve daha eşit bir cilt tonuna sahip olmanızı sağlar. İçeriğinde paraben, silikon, renklendirici alkol, mineral yağı, sentetik parfüm içermemektedir ve %98.84 doğal kaynaklıdır.

Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu hakkında bilgi alabilir miyim?

Hassas misel teknolojisi ve sakinleştirici tam gül suyu baz alınarak hazırlanmış ayrıcalıklı formüllü gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu, cildi tek adımda temizler ve arındırır. Yatıştırıcı etki için gül suyuyla zenginleştirilmiştir. Cildin nemini yok etmeden, tüm kir ve makyaj kalıntılarını anında temizler. Yüz, boyun, göz ve dudak makyajınızı çıkarttıktan sonra cildiniz tazeliğe, yumuşaklığa ve pürüzsüz bir aydınlığa kavuşur. Durulama gerektirmez.

Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu nasıl kullanılıyor?

Bir parça pamuğu gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu ile ıslatın. Yüzünüzü, boynunuzu, göz ve dudaklarınızı silin. İhtiyaca göre tekrarlayın. Ekstra nemlendirme için gülsha Tam Gül Suyu kullanarak cilt bakımınıza devam edin. Harici kullanım içindir. Direkt gün ışığından koruyun. Tüm cilt tiplerine uygundur. Her yaş grubu için uygundur.

Arındırıcı gül tozunuz hakkında bilgi alabilir miyim?

gülsha Arındırıcı Gül Tozu cildinizi tahriş etmeden günlük kullanabileceğiniz bir exfolianttır. Sülfat içermeyen formülü, günlük kirleri çözer ve cildi anında pürüzsüz ve parlak hale getirir. İçeriğinde bulunan, anti-aging özelliklere sahip gül esansiyel yağı ve derin temizleme kapasiteli pembe kili sayesinde cilt tonunu eşitler ve cildinizi arındırır. Aromaterapik etkisi ile rahatlamaya yardımcı olur. Paraben, SLS, Sentetik Boya ve glüten sentetik esans içermez.

Arındırıcı gül tozunuz nasıl kullanılıyor?

Elinize alacağınız yaklaşık bir tatlı kaşığı gülsha Arındırıcı Gül Tozunu, su ya da gül suyu ile ıslatın. Ovarak oluşturduğunuz taze köpükleri, dairesel hareketlerle yüz ve boyun bölgenize hafif masaj yaparak yedirin ve ardından iyice durulayın. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Göz ile temasından sakının.

gülsha Tam Gül Suyu hakkında bilgi alabilir miyim?

Taze Isparta gülü yapraklarının saf bakır imbiklerde distile edilmesi ile elde edilen gülsha tam gül suyu, aktif maddelerce zengin bir hidrolattır. Esansiyel gül yağı ayrıştırılmadan üretilmiştir.

Tüm cilt tiplerine uygun multifonksiyonel bir ürün olan gülsha tam gül suyu; cildinizi temizler, yatıştırır ve nemlendirir. Güçlü antioksidan içeriği ile cildi korur. Aromaterapik özellikleri rahatlamaya yardımcı olur.

Bu ürünü gün boyu cildinizi tazelemek, rahatlatmak ve dengelemek için uygulayabilirsiniz.

Paraben, Alkol, Glikol, glüten, sentetik boya ve sentetik esans içermez.

Harici kullanım içindir.

gülsha Tam Gül suyunu nasıl kullanmalıyım?

Tonik görevi gören gülsha Tam Gül Suyu’nu bir parça pamuğun üzerine dökerek cildinizi temizleyebilirsiniz. Dilerseniz sprey özelliği olan ürününü de direkt olarak yüzünüze sıkabilirsiniz.

Gülsha Eşsiz Gül İksiri Yüz Yağı hakkında bilgi alabilir miyim?

Eşsiz gül iksirimiz anti-aging etkisi ile bilinen saf ve üstün kalitede esansiyel gül yağı ihtiva eder. Omega 3, 6, 9 esansiyel yağ asitleri ile cilde yumuşaklık verir, yeniler ve ışıtlı kazandırır. Cilt bariyerini güçlendiren ve cilt elastikiyetini arttıran lipidler içerir.

Gülsha Eşsiz Gül İksiri Yüz Yağı nasıl kullanılır?

Gündüz cilt bakım ritüelinize gülsha Arındırıcı Gül Tozu ile cildinizi derinden temizleyip, gülsha Tam Gül Suyu ile tonikleyerek başlayın.

Ardından gülsha Eşsiz Gül iksirinden avucunuzun içinde dağıtacağınız 3-4 damla damlatıp tüm yüzünüze yediriniz. Her yaş ve tüm cilt tipleri için uygundur.

Harici kullanım içindir.

Paraben, Silikon, Mineral Yağ, Alkol, Sentetik Boya ve Koku içermez.

gülsha Gece Gül İksiri hakkında bilgi alabilir miyim?

gülsha Gece Gül İksiri, ciltte zamanla oluşabilecek kırışıklıkları ve sarkmaları önlemek için hyalüronik asit ile harmanlanmış gül esansiyel yağı içerir. Anti-aging etkili peptid karışımı ile zenginleştirilmiş olan gülsha Gece Gül İksiri, cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı olur.

Gülsha Gece Gül İksiri nasıl kullanılıyor?

Gece cilt bakım ritüelinize gülsha Arındırıcı Gül Tozu ile cildinizi derinden temizleyip, gülsha Tam Gül Suyu ile tonikleyerek başlayın. Sonrasında avucunuzun içine alacağınız birkaç damlayı dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak yedirin.
Yüzünüz, boynunuz ve dekolte bölgenize uygulamayı unutmayın. Gece boyunca cildin kendini onarım süreçleri ile sinerji içinde etki etmesi için akşamları kullanın.
Tüm cilt tiplerine uygundur. Harici kullanım içindir.

Gündüz ve gece yağı arasındaki fark nedir?

Eşsiz Gül İksirimiz cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılayarak cildinize ışıltı katan, yumuşatan ve yenileyen günlük bir serumdur. Gece Gül İksirimiz yaşlanma karşıtı etkisiyle cildinizde oluşabilecek kırışıklık ve sarkmaları önlemek amacıyla gece boyu yenileyici etkisini derinlemesine gösterir.

Gülsha Tam Gül Suyu ve Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu arasındaki fark nedir?

Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyumuz makyajınızı çıkartmak ve yüzünüzü kirden arındırmak için tavsiye ettiğimiz bir üründür. gülsha Tam Gül suyumuz ise cildinizi arındırıcı gülsha Gül Tozumuz ile temizledikten sonra cildinizi toniklemeye yararken aynı zamanda gözenek sıkılaştırıcı, yatıştırıcı ve antioksidan etkisi ile cildinizi nemlendirir.

Yüz Masaj Taşı nedir ve nasıl kullanılır?

Doğal taşlarla yapılan yüz masajı Çin’e ait bir güzellik sırrıdır. gülsha Yüz Masajı taşı, aşkın her formunun sembolü olan pembe quartzdan yapılmıştır.
Bu doğal taş ile yapacağınız derin yüz masajı yorgun cildinizi canlandırmak için idealdir:

  • Lenf drenajına ve ödem atılmasına yardımcı olur
  • Kan dolaşımını arttırmaya yardımcı olur.
  • Yüzdeki gerginliği azaltır, yorgunluğu giderir
  • Yüz kaslarını stimüle eder

Kullanım: gülsha eşsiz gül iksirlerinizi yüzünüze uyguladıktan sonra, kullanım şablonuna göre, yüz masajı taşınız ile hafifçe masaj yaparak cildinize yedirebilirsiniz. Haftada 2-3 kere 3 dakikalık kullanım önerilir. Cildinizde yara varsa veya hassas ise kullanmayınız.

Makyaj temizlemek için hangi ürününüzü tavsiye edersiniz?

Hassas misel teknolojisi ve sakinleştirici tam gül suyu baz alınarak hazırlanmış ayrıcalıklı formüllü gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyumuzu makyajınızı temizlemek için kullanabilirsiniz.  Ürünümüz, cildi tek adımda temizler ve arındırır. Yatıştırıcı etki için gül suyuyla zenginleştirilmiştir. Cildin nemini yok etmeden, tüm kir ve makyaj kalıntılarını anında temizler. Yüz, boyun, göz ve dudak makyajınızı çıkarttıktan sonra cildiniz tazeliğe, yumuşaklığa ve pürüzsüz bir aydınlığa kavuşur. Durulama gerektirmez.

Karma bir cildim var hangi ürünlerinizi kullanmalıyım?

Cildinizi dengelemek için ürünlerimizi şu şekilde kullanabilirsiniz. gülsha Gül Tozu ile yıkadıktan ve cildinizi ölü deriden arındırdıktan sonra gülsha Tam Gülsuyu ile tonikleyip Eşsiz Gül İksiri Yüz yağı ile nemlendirebilirsiniz. Makyaj yapıyorsanız makyajınızı temizlemek için misel suyumuzu kullanabilirsiniz.

 

Kuru bir cildim var hangi ürünlerinizi kullanmalıyım?

Cildinizi gülsha Gül Tozu ile yıkadıktan sonra gülsha Tam Gülsuyu ile tonikleyip gündüzleri Eşsiz Gece Gül İksiri ile geceleri Gece Gül İksiri ile nemlendirebilirsiniz. Kuru ciltler için Arındırıcı Gül Tozumuzu akşam kullanabilirsiniz.

Sivilceli ve yağlı bir cildim var hangi ürünlerinizi kullanmalıyım?

Cildinizi gülsha Gül Tozu ile yıkadıktan sonra gülsha Tam Gülsuyu ile tonikleyip Eşsiz Gül İksiri ile nemlendirebilirsiniz.

Sivilceli bir cildim var gülsha Eşsiz Gül İksiri cildimi daha da yağlandırıp sivilcelerimi arttırır mı?

Cildinizi gülsha Gül Tozu ile yıkadıktan sonra gülsha Tam Gül suyu ile tonikleyip Eşsiz Gül İksiri ile nemlendirebilirsiniz. Bu durumda sivilce yapmaz.

 

Akne tedavisi görüyorum ürünlerinizi roccutuane ya da türevleri ile birlikte kullanmamda bir sakınca var mı?

Tedaviniz sırasında kullanacağınız kozmetik ürünler ile ilgili doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz fakat bu tarz ilaç tedavileri sırasında cilt hassasiyetiniz artabileceği için cildinizi sakinleştirip yatıştırmak amacı ile gülsha Tam Gül suyumuzu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Hayvanlar üzerinde test yapıyor musunuz?

Marka  misyonumuz ve vizyonumuz gereği hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz ve hayanlar üzerinde test edilmiş içerikleri ürünlerimizde kullanmıyoruz.

Ürünleriniz tamamen doğal ve organik mi?

Ürünlerimizi formüle ederken doğal ve organik içerik kullanmaya özen gösteriyoruz.

 

Ürünleriniz her cilt tipine uygun mu?

Ürünlerimiz her cilt tipine ve yaşa uygun olarak geliştirilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.  

 

Ürünlerinizde yaş sınırı var mı?

Ürünlerimiz her cilt tipine ve yaşa uygun olarak geliştirilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.