GÜLŞAH GÜRKAN

gülsha’nın hikâyesi, memleketim Isparta’ya özgü narin bir gül türü olan “Rosa Damascena” ile başlıyor. Ailem, 1965 yılından bu yana, dünyaca ünlü parfüm ve kozmetik üreticilerine gül yağı, gül konkreti ve gül absolütü ham maddelerini tedarik ediyor. Ben ise gülün benzersiz faydaları hakkında edindiğimiz bu bilgi zenginliğini, özel bir cilt bakım serisine aktarmaya karar verdim. En iyi Fransız cilt bakım uzmanlarıyla işbirliği yaparak ve bu bilgi birikimini bilimsel yeniliklerle harmanlayan özel formülasyonlar üzerinde çalışarak “gülsha” markasını yarattım. Bu eşsiz deneyimi sizin de yaşamanızı istedim…

Aile işletmesinin 3. nesil yöneticisi olan Gülşah Gürkan 1993 yılında İngiltere’deki Cheltenham Koleji’nden mezun olmuştur. 1996 yılında da İngiltere’deki Leeds Üniversitesi’nden makine mühendisi olarak mezun olmuştur. Üç yıl danışmanlık ve perakendecilik sektörlerinde görev yaptıktan sonra, 2000 yılında aile işletmesinde çalışmaya başlamıştır.

gülsha SERİSİ

Gürkan ailesi olarak; 45 yıldan uzun bir süreyi, gülün şifa sırlarını keşfetmeye adadık; bu süreçte gül yapraklarındaki esansiyel maddeleri en saf hali ile elde etme becerimizde ustalaştık. Şimdi size saf esansiyel gül yağı kullanarak geliştirdiğimiz yeni cilt bakım ürünleri serimizi, gülsha’yı sunuyoruz. gülsha ürünleri, etkili bir cilt bakımı için çeşitli doğal maddelerle harmanlanmış yüksek konsantrasyonda esansiyel gül yağı içerir. gülsha ürünlerinde, kozmetik sektöründe genelde kullanılan rosa alba, rosa centifolia ve rosehip yağı gibi benzerlerinden çok daha değerli, nadir ve pahalı olan Rosa Damascena yağı kullanılmaktadır. Bu sihirli çiçeğin doğrudan Isparta bahçelerinden gelen en saf özünü sizlere ulaştırır.

gülsha SERİSİ

gülsha, cilt güzelliği için ürettiği tam gül suyu, eşsiz gül iksiri yüz yağı ve arındırıcı gül tozuyla, “gül”ü, günlük bakım ritüeli haline getirmektedir. Ürünlerimizde paraben, silikon, sülfat, mineral yağlar, alkol, sentetik renklendiriciler ve sentetik parfüm bulunmamaktadır. Ürünlerimiz, tüm cilt tipleri için uygundur. Formülasyon çalışmaları Fransa’da tamamlanmış ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

GULSHA AŞ

Gürkan ailesi 1932 yılından bu yana tekstil alanında faaliyet gösteren ve 25’ten fazla ülkeye ihracat yapan bir şirketler grubuna dahildir. Kuruluşundan bu yana dünyanın önde gelen parfüm üreticilerine ham madde sağlamış olan Gülsha A.Ş., bu alanda geniş bir tecrübe birikimine sahiptir. Gülsha A.Ş bugün toplam 1500 ton gül işleme kapasiteli, Tournaire cihazları ile donatılmış modern bir fabrikaya sahiptir.

GÜRKAN AİLESİ

Gürkan ailesi bölgenin en eski ve en saygın ailesidir. Bölgedeki çok sayıda çiftçiye destek vermesi yanı sıra, kurduğu okullarla yerel halkın eğitimine de destek olmaktadır. Gürkan ailesi ile bölge halkı arasında uzun zamandır süregelen bu ilişki sonucu elde ettiğimiz bölgedeki yüksek itibarımızla gurur duymaktayız.

Gürkan Ticaret Meslek Lisesi
1990 yılında 10 derslik binanın yapımına başlanmıştır. Yabancı dil ağırlıklı lise adıyla 1992 yılı başında eğitim-öğretime açılmıştır. 2010-2011 eğitim öğretim yılından itibaren Gürkan Ticaret Meslek Lisesi olarak eğitim öğretime devam edilmektedir.

Gürkan Anadolu Lisesi
2008 yılında 32 derslik 3 fen laboratuvarı,1 adet Bilgi Teknoloji laboratuvarı ile Eğitim-Öğretime açılmıştır.

Kamile Gürkan İlköğretim Okulu
2005 yılında yapımına başlanan okulumuz 2006–2007 senesinde Eğitim-Öğretime açılmıştır. 24 derslik, 2 adet Fen Bilgisi laboratuarı, 1 adet Bilgi Teknoloji sınıfı, Resim sınıfı, Müzik sınıfı, 2 Anasınıfı, Teknoloji Tasarım sınıfı, çok amaçlı salonu, Revir, engelli wc ve Asansörü ile Eğitim-Öğretime devam etmektedir.Okulumuzda yaklaşık 500 öğrenci ve 30 personel bulunmaktadır.

Gürkan İlköğretim Okulu
1969 yılında yapımına başlanan okulumuz 1973 yılında 8 derslikle Eğitim-Öğretime açılmıştır.