Kuru bir cildim var hangi ürünlerinizi kullanmalıyım?

Gün içinde cildinizi gülsha Tam Gülsuyu ile tonikleyip, gündüzleri Eşsiz Gül İksiri ile nemlendirebilirsiniz. Yatmadan önce yüzünüzü gülsha Arındırıcı Gül Tozu ile yıkadıktan sonra cildinizin gece boyunca nemini kaybetmemesi için ve güne daha nemli bir cilt ile uyanmak için geceleri Gece Gül İksirimizi kullanabilirsiniz.

Karma bir cildim var hangi ürünlerinizi kullanmalıyım?

Cildinizi dengelemek için ürünlerimizi şu şekilde kullanabilirsiniz: gülsha Gül Tozu ile yıkadıktan ve cildinizi ölü deriden arındırdıktan sonra gülsha Tam Gülsuyu ile tonikleyip Eşsiz Gül İksiri ile nemlendirebilirsiniz. Makyaj yapıyorsanız makyajınızı temizlemek için Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyumuzu kullanabilirsiniz.

Sivilceli ve yağlı bir cildim var hangi ürünlerinizi kullanmalıyım?

Cildinizi gülsha Gül Tozu ile yıkadıktan sonra gülsha Tam Gülsuyu ile tonikleyip Eşsiz Gül İksiri ile nemlendirebilirsiniz.

Sivilceli bir cildim var gülsha Eşsiz Gül İksiri cildimi daha da yağlandırıp sivilcelerimi arttırır mı?

Cildinizi gülsha Arındırıcı Gül Tozu ile yıkadıktan sonra gülsha Tam Gülsuyu ile tonikleyip Eşsiz Gül İksiri ile nemlendirebilirsiniz. Bu durumda sivilce yapmaz.

Ürünleriniz tüm cilt tiplerine uygun mu?

Ürünlerimiz tüm cilt tiplerine ve her yaşa uygun olarak geliştirilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Akne tedavisi görüyorum ürünlerinizi roccutuane ya da türevleri ile birlikte kullanmamda bir sakınca var mı?

Tedaviniz sırasında kullanacağınız kozmetik ürünler ile ilgili doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz fakat bu tarz ilaç tedavileri sırasında cilt hassasiyetiniz artabileceği için cildinizi sakinleştirip yatıştırmak amacı ile gülsha Tam Gül Suyumuzu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ürünlerinizde yaş sınırı var mı?

Ürünlerimiz her cilt tipine ve yaşa uygun olarak geliştirilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.

gülsha Tam Gül Suyu, ve Eşsiz Gül İksiri ve Gece Gül İksiri'ni göz altıma da uygulayabilir miyim?

Ürünlerimizi cildinize uygularken göz etrafına da uygulayabilirsiniz. Direkt göz ile temasından kaçınınız.

gülsha Tam Gül Suyu ve gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu arasındaki fark nedir?

gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu makyajınızı çıkartmak ve yüzünüzü kirden arındırmak için tavsiye ettiğimiz bir üründür. gülsha Tam Gül Suyu ise cildinizi gülsha Arındırıcı Gül Tozu ile temizledikten sonra toniklemeye yararken aynı zamanda gözenek sıkılaştırıcı, yatıştırıcı ve antioksidan etkisi ile cildinizi nemlendirir.

Eşsiz Gül İksiri ve Gece Gül İksiri arasındaki fark nedir?

gülsha Eşsiz Gül İksiri, cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılayarak cildinize ışıltı katan, yumuşatan ve yenileyen günlük bir serumdur. gülsha Gece Gül İksiri ise yaşlanma karşıtı etkisiyle cildinizde oluşabilecek kırışıklık ve sarkmaları önlemek amacıyla gece boyu yenileyici etkisini derinlemesine gösterir.

gülsha Arındırıcı Gül Tozu hakkında bilgi alabilir miyim?

gülsha Arındırıcı Gül Tozu, cildinizi tahriş etmeden günlük olarak kullanabileceğiniz bir exfolianttır. Sülfat içermeyen formülü, günlük kirleri çözer ve cildi anında pürüzsüz ve parlak hale getirir. İçeriğinde bulunan, anti-ageing özelliklere sahip gül esansiyel yağı ve derin temizleme kapasiteli pembe kili ile, cilt tonunu eşitler ve cildinizi arındırır. Aromaterapik etkisi ile rahatlamaya yardımcı olur. Paraben, SLS, Sentetik Boya ve gluten sentetik esans içermez.

gülsha Arındırıcı Gül Tozu nasıl kullanılıyor?

Elinize alacağınız yaklaşık bir tatlı kaşığı gülsha Arındırıcı Gül Tozunu, su ya da gül suyu ile ıslatın. Ovarak oluşturduğunuz taze köpükleri, dairesel hareketlerle yüz ve boyun bölgenize hafif masaj yaparak yedirin, sonrasında iyice durulayın. Sabah, akşam kullanabilirsiniz. Göz ile temasından sakının

Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu hakkında bilgi alabilir miyim?

Hassas misel teknolojisi ve sakinleştirici tam gül suyu baz alınarak hazırlanmış ayrıcalıklı formüllü gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu, cildi tek adımda temizler ve arındırır. Yatıştırıcı etki için gül suyuyla zenginleştirilmiştir. Cildin nemini yok etmeden, tüm kir ve makyaj kalıntılarını anında temizler. Yüz, boyun, göz ve dudak makyajınızı çıkarttıktan sonra cildiniz tazeliğe, yumuşaklığa ve pürüzsüz bir aydınlığa kavuşur. Durulama gerektirmez.

Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu nasıl kullanılıyor?

Bir parça pamuğu gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu ile ıslatın. Yüzünüzü, boynunuzu, göz ve dudaklarınızı silin. İhtiyaca göre tekrarlayın. Ekstra nemlendirme için gülsha Tam Gül Suyu kullanarak cilt bakımınıza devam edin. Harici kullanım içindir. Direkt gün ışığından koruyun. Tüm cilt tiplerine uygundur. Her yaş grubu için uygundur.

Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyunu makyaj yapmasam da cilt temizliği amaçlı kullanabilir miyim?

Elbette kullanabilirsiniz. Temizleyici etkisi sadece makyaj çıkarmak için değil aynı zamanda cildinizin gün boyunca maruz kaldığı yağ, kir ve toz üzerinde de geçerlidir.

gülsha Tam Gül Suyu hakkında bilgi alabilir miyim?

Taze Isparta gülü yapraklarının saf bakır imbiklerde distile edilmesi ile elde edilen gülsha Tam Gül Suyu aktif maddelerce zengin bir hidrolattır. Esansiyel gül yağı ayrıştırılmadan üretilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygun multifonksiyonel bir ürün olan gülsha Tam Gül Suyu, cildinizi temizler, yatıştırır ve nemlendirir. Güçlü antioksidan içeriği ile cildi korur. Aromaterapideki özellikleri rahatlamaya yardımcı olur. Bu ürünü gün boyu cildinizi tazelemek, rahatlatmak ve dengelemek için uygulayabilirsiniz. Paraben, Alkol, Glikol, gluten, sentetik boya ve sentetik esans içermez. Harici kullanım içindir.

gülsha Tam Gül suyunu nasıl kullanmalıyım?

Tonik görevi gören gülsha Tam Gül Suyu’nu bir parça pamuğun üzerine dökerek cildinizi temizleyebilirsiniz. Dilerseniz sprey boyunu da direkt olarak yüzünüze sıkabilirsiniz.

gülsha Eşsiz Gül İksiri hakkında bilgi alabilir miyim?

gülsha Eşsiz Gül İksiri anti-ageing etkisi ile bilinen saf ve üstün kalitede esansiyel gül yağı ihtiva eder. Omega 3, 6, 9 esansiyel yağ asitleri ile cilde yumuşaklık verir, yeniler ve ışıtlı kazandırır. Cilt bariyerini güçlendiren ve cilt elastikiyetini arttıran lipidler içerir.

gülsha Eşsiz Gül İksiri nasıl kullanılır?

Cilt bakım ritüelinize gülsha Arındırıcı Gül Tozu ile cildinizi derinden temizleyip, gülsha Tam Gül Suyu ile tonikleyerek başlayın. Sonrasında avucunuzun içine alacağınız 3-4 damla gülsha Eşsiz Gül İksirini dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak yedirin. Yüzünüz, boynunuz ve dekolte bölgenize uygulamayı unutmayın. Tüm cilt tiplerine uygundur. Harici kullanım içindir.

gülsha Gece Gül İksiri hakkında bilgi alabilir miyim?

gülsha Gece Gül İksiri, ciltte zamanla oluşabilecek kırışıklıkları ve sarkmaları önlemek için hyaluronik asit ile harmanlanmış gül esansiyel yağı içerir. Anti-aging etkili peptid karışımı ile zenginleştirilmiş olan gülsha Gece Gül İksiri, cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı olur.

gülsha Gece Gül İksiri nasıl kullanılıyor?

Gece cilt bakım ritüelinize gülsha Arındırıcı Gül Tozu ile cildinizi derinden temizleyip, gülsha Tam Gül Suyu ile tonikleyerek başlayın. Sonrasında avucunuzun içine alacağınız birkaç damla gülsha Gece Gül İksiri’ni dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak yedirin. Yüzünüz, boynunuz ve dekolte bölgenize uygulamayı unutmayın. Gece boyunca cildin kendini onarım süreçleri ile sinerji içinde etki etmesi için akşamları kullanın. Tüm cilt tiplerine uygundur. Harici kullanım içindir.

gülsha Yüz Masaj Taşı nedir ve nasıl kullanılır?

Doğal taşlarla yapılan yüz masajı Çin’e ait bir güzellik sırrıdır. gülsha Yüz Masaj Taşı, aşkın her formunun sembolü olan pembe quartz taşından yapılmıştır.
 Bu doğal taş ile yapacağınız derin yüz masajı, yorgun cildinizi canlandırmak için idealdir:

  • Lenf drenajına ve ödem atılmasına yardımcı olur
  • Kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur.
  • Yüzdeki gerginliği azaltır, yorgunluğu giderir
  • Yüz kaslarını stimüle eder

Kullanım: gülsha Eşsiz Gül İksirlerinizi yüzünüze uyguladıktan sonra, kullanım şablonuna göre, gülsha Yüz Masaj Taşınız ile hafifçe masaj yaparak yağı cildinize yedirebilirsiniz. Haftada 2-3 kere 3 dakikalık kullanım önerilir. Cildinizde yara varsa veya cildiniz hassas ise kullanmayınız.

Makyaj temizlemek için hangi ürününüzü tavsiye edersiniz?

Hassas misel teknolojisi ve gülsha Sakinleştirici Tam Gül Suyu baz alınarak hazırlanmış ayrıcalıklı formüllü gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyunu makyajınızı temizlemek için kullanabilirsiniz. gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu, cildi tek adımda temizler ve arındırır. Yatıştırıcı etki için gülsha Tam Gül Suyuyla zenginleştirilmiştir. Cildin nemini yok etmeden, tüm kir ve makyaj kalıntılarını anında temizler. Yüz, boyun, göz ve dudak makyajınızı çıkarttıktan sonra cildiniz tazeliğe, yumuşaklığa ve pürüzsüz bir aydınlığa kavuşur. Durulama gerektirmez.

gülsha Cilt Bakım Serisi tamamen doğal ve organik ürünlerden mi oluşuyor?

Ürünlerimizi formüle ederken doğal ve organik içerik kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gül kremi ya da gül göz altı kremi gibi ürünler üzerinde çalışıyor musunuz? Seriye yeni ürünler eklenecek mi?

Tüm formülasyonlarımız bize özel formüle edildiği için ar-ge sürecimiz uzun sürüyor. Yeni yıla uzun süredir üzerinde çalıştığımız kremimizi yetiştirmeye çalışıyoruz.

Hayvanlar üzerinde test yapıyor musunuz?

Marka misyonumuz ve vizyonumuz gereği hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz ve hayanlar üzerinde test edilmiş içerikleri ürünlerimizde kullanmıyoruz.

Ürünlerinizde neden taksit imkanı yok?

Tamamen kozmetik ürünlerine getirilen yasa gereği taksit yapılamıyor.